Inspiracja, networking i spotkanie – na targach e-commerce NEXUS!

NEXUS Community Edition 18.6. 2022 – Lipsk

Rozmowy o sklepach, dokształcanie, wyjaśnianie wątpliwości prawnych lub znajdowanie właściwych rozwiązań dla aktualnych wyzwań w biznesie internetowym – razem jest lepiej! Na targach branżowych NEXUS 18 czerwca 2022 r. będziemy świętować ponowne spotkanie ze sprzedawcami internetowymi, ekspertami, jak również partnerami e-commerce lub usługodawcami i Händlerbund pod hasłem „Community Edition” – i wspólnie kształtować przyszłość zakupów online!

W tym roku targi odbędą się – wreszcie na żywo! – w rodzinnym mieście Händlerbund, Lipsku. Uczestnicy targów mogą doświadczyć w sumie pięciu scen i światów tematycznych e-commerce na ponad 19 000 metrów kwadratowych w przeszklonej hali centrum wystawowego w Lipsku – lub śledzić wydarzenia targowe online na ekranie z dowolnego miejsca.


Metaverse przyszłości, pułapki ostrzegawcze i siła mediów społecznościowych – najważniejsze tematy programu NEXUS

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z handlem internetowym, czy jesteś już profesjonalistą – program konferencji NEXUS oferuje świeże i ekscytujące informacje dla wszystkich fanów e-commerce: Czy metaverse to rzeczywiście przyszłość zakupów? – Kai Herzberger, Dyrektor Grupy DACH w firmie Meta (Facebook i Instagram) ujawnia! Michael Gross z firmy Baygraph pokazuje, jaki wpływ pandemia wywarła na rynki. Z kolei prawnik stowarzyszenia dealerów i redaktor OHN Melvin Dreyer przedstawi informacje na temat pułapek ostrzegawczych, które mogą spotkać handlowców w wyniku tzw. dyrektywy Omnibus.

W sumie ponad 30 najlepszych prelegentów podzieli się swoją wiedzą – na przykład na temat nowej wersji Analytics firmy Google. Udzielają wskazówek dotyczących sprzedaży własnych marek, znają sposoby na optymalne opakowanie w handlu elektronicznym lub wiedzą o marketingowej sile sieci społecznościowych.

Osoby poszukujące profesjonalnego wsparcia dla własnego biznesu znajdą pomoc, inspirację i oferty u ponad 20 firm partnerskich działających na miejscu: wśród nich są giganci rynku i narzędzi zakupowych, tacy jak Ebay, Kaufland czy Shopify. Profesjonalne porady dotyczące kwestii podatkowych dostarczają na przykład firmy Taxdoo i Fynax, natomiast firmy Raja, Netstock i Asendia, między innymi, oferują bogatą wiedzę z zakresu logistyki – i wiele więcej!

Pod koniec dnia targowego nie przegapimy okazji, aby uczcić naszą wspólnotę w odpowiedni sposób i oczekujemy dobrej atmosfery, swobodnych rozmów i nawiązywania kontaktów na legendarnej imprezie po zakończeniu targów!


Spotkaj się z nami!

Zawsze chcieliście zadawać pytania naszym redaktorom, dyskutować o aktualnych trendach, krytykować nas, a nawet trochę pomarudzić? Na miejscu będzie redakcja OnlinehändlerNews oraz nasze blogi poświęcone Amazonowi i logistyce – cieszymy się na wspólną wymianę poglądów!

Bilety na targi NEXUS są dostępne już od 29 euro – stań się częścią targów e-commerce na najwyższym poziomie! Członkowie Händlerbund otrzymują bezpłatny bilet.