Kaufland Global Marketplace – Międzynarodowe rynki z impulsem do wzrostu!

17.03.2023 | Autor: Kaufland Global Marketplace

Kaufland Global Marketplace to rozwiązanie typu „all-in-one”, które umożliwia sprzedawcom internetowym sprzedaż w kraju i za granicą na marketplace’ach Kaufland przy pomocy tylko jednej rejestracji. Technologia sieciowa dla wielu rynków pozwala na centralną kontrolę wszystkich ofert, zamówień i danych produktów z jednego portalu.

Ponadto, Kaufland Global Marketplace wspiera wiele darmowych usług, które są niezbędne do pomyślnego rozwoju biznesu online. Rozwiązanie oferuje sprzedawcom idealną infrastrukturę do rozwoju na poziomie jednego kraju, ale także jako gracz globalny, szybko i bez długotrwałego procesu budowania własnych zasobów. 

Pionierem był niemiecki Kaufland.de z około 32 milionami odwiedzających miesięcznie. Kaufland.de jest jednym z najszybciej rozwijających się marketplace w Niemczech. Kolejne wersje krajowe to przede wszystkim już otwarty marketplace na Słowacji, oraz niebawem uruchamiany marketplace w Czechach. (Aktualizacja: Kaufland.cz zostanie uruchomione 14.04.2023)

Z około 1500 marketami stacjonarnymi w ośmiu krajach, Kaufland oferuje wysoki poziom międzynarodowej świadomości marki, zapewniając optymalny zasięg dla Twoich ofert. 


Sprzedawaj swoje produkty z Kaufland Global Marketplace i korzystaj z licznych korzyści na międzynarodowych rynkach! 

Twoje korzyści jako sprzedawcy detalicznego z Kaufland Global Marketplace:

  • Duży zasięg: dostęp do 32 milionów użytkowników miesięcznie na samej stronie Kaufland.de
  • Wysoka świadomość marki: 1500 marketów Kaufland w 8 krajach 
  • Technologia Multi-marketplace: jedna rejestracja daje dostęp do wielu rynków
  • Uwzględnienie wielokanałowych kanałów marketingowych (SEO, SEA, porównywarki cen, media społecznościowe, broszury dla klientów) 
  • Odpowiednie metody płatności dla wszystkich krajów
  • Różnorodne możliwości integracji i łatwe wystawianie poprzez GTIN
  • Bezpłatne usługi tłumaczeniowe dla opisów produktów 
  • Osobiste wsparcie sprzedawców w wielu językach 
  • Uczciwe i przejrzyste warunki
  • Brak umownych zobowiązań czasowych

Jako sprzedawca Kaufland Global Marketplace, możesz rozszerzyć swoją strategię sprzedaży, zwiększyć swój zasięg i grupy docelowe. Zmniejsz swoją zależność od pojedynczego kanału sprzedaży i wystaw swoje produkty łatwo i szybko, np. za pomocą jednego z ponad 70 integracji lub użyj opcji Rest API, pliku CSV lub ręcznego wprowadzania danych w Portalu Sprzedawcy.

Usługi pomocnicze, takie jak tłumaczenie danych produktów, są również dostępne, aby pomóc Ci w udanym i szybkim starcie. Po uruchomieniu listingu masz możliwość dalszego zwiększenia sprzedaży dzięki sponsorowanym reklamom produktów. 

Rejestracja nowego konta sprzedawcy na Kaufland

Informacje o obowiązkach prawnych w Czechach i Słowacji

O Grupie Schwarz:

Grupa Schwarz jest wiodącą międzynarodową firmą handlową zatrudniającą 550 000 pracowników na całym świecie i posiadającą ponad 13 300 sklepów w 32 krajach. W roku finansowym 2021 wygenerowała sprzedaż na poziomie 133,6 mld euro. Grupa Schwarz, z siedzibą w Neckarsulm w Badenii-Wirtembergii, w Niemczech, składa się z działów detalicznych Lidl i Kaufland w swoim rdzeniu. Prowadzi również działalność w zakresie produkcji żywności (Schwarz Produktion) oraz usług środowiskowych (PreZero).


Obejrzyj zapis webinaru z Kaufland i GS1 Polska

Reklama

Szukasz wsparcia w uruchomieniu sprzedaży na Kaufland i innych platformach za granicą? Zaufaj oficjalnej agencji partnerskiej Kaufland – Setup.pl
Kaufland, Allegro, Amazon, eBay +50 innych platform; PIM, CRM, WMS, ERP; 55.000 użytkowników
Wypróbuj plentymarkets bezpłatnie przez 30 dni!