piątek, 19 lipca, 2024

NEXUS 2022 „Community Edition” już 18.06.2022 w Lipsku – Najważniejsza konferencja w niemieckim e-commerce!

18.04.2022

NEXUS 2022 – w tym roku w Lipsku!

Nareszcie również w Niemczech znów odbywa się networking oraz pogłębianie wiedzy na żywo! A najważniejsze wydarzenie w kalendarzu imprez niemieckiej branży e-commerce zaplanowano 18.06.2022 w Lipsku. Mianowicie jest nią NEXUS 2022, czyli jedna z największych konferencji połączonej z targami.

W tym roku pod hasłem „Community Edition” zapraszamy do rodzinnego miasta organizatora – Händlerbund. W szklanej hali Targów Lipskich przewidziano różnorodny program, który jak w poprzednich edycjach ponownie połączy sprzedawców, producentów narzędzi i wszystkich z branży e-commerce. Liczne prelekcje stworzą niepowtarzalną okazję do dalszego kształcenia w zakresie niemieckiego handlu elektronicznego.

W tym roku, to Ty decydujesz, jak chcesz przeżyć NEXUS 2022. Nieważne, czy online z dowolnego miejsca na świecie, czy spotkanie na żywo w słynnych budynkach Targów w Lipsku.

Naszym zdaniem zdecydowanie warto przyjechać na stacjonarne wydarzenie do Lipska, aby skorzystać z możliwości rozmowy z prelegentami, ekspertami i prawnikami. Zadawaj pytania podczas osobistych rozmów, wymieniaj się pomysłami z dostawcami usług i zakończ dzień na legendarnym after-show party.

W ostatnich latach poprzednie edycje NEXUS ugruntowały swoją pozycję ważnego punktu kontaktowego dla społeczności cyfrowego handlu i marketingu dzięki urozmaiconemu programowi konferencji z ponad 50 wykładami, najlepszymi prelegentami i ekspertami branżowymi, interesującymi partnerami i wystawcami oraz żywym after-show party.Najważniejsze w skrócie

Dla kogo?
Branża e-commerce, osoby zainteresowane rynkiem niemieckim (początkujący & zaawansowani)
Kiedy?
18 czerwca 2022 r.
Gdzie?
Targi w Lipsku lub online
Język?
Prelekcje: niemiecki, Networking: niemiecki, angielski
Koszt?
Wydarzenie bezpłatne dla klientów Händlerbund / Dla pozostałych bilety od 49,- euro (netto)

Gdzie zakupić bilet?
Kliknij tutaj„Community Edition” – bo jest co nadrobić po pandemii!

To już piąta edycja targów e-commerce NEXUS. Tegoroczna „Community Edition” odbywa się pod znakiem nawiązywania/przywracania kontaktów i przekazywania wiedzy wśród sprzedawców internetowych. Stawiamy zatem na społeczność, wzajemną pomoc i wymianę doświadczeń.

Organizatorem również w tym roku jest Händlerbund – największe europejskie zrzeszenie w handlu internetowym. Zrzeszając ponad 80 tys. sklepów i kont sprzedażowych, Händlerbund jest zaangażowany w bezpieczny i rosnący handel elektroniczny. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla prawnie bezpiecznego handlu elektronicznego. Regulaminy, doradztwo, pomoc po otrzymaniu upomnienia, czy doradztwo prawne – bezpieczeństwo, komfort i zaufanie pozyskane dzięki członkostwu w Händlerbund, tworzy podstawę do trwałego wzrostu i rozwoju działalności. Dzięki kompetencjom zespołu, partnerów oraz pasji, Händlerbund dostarcza rozwiązania i wskazówki dotyczące codziennych wyzwań w branży e-commerce.


Gwarantowana, ekscytująca wymiana

W programie konferencji NEXUS 2022 znajdą się różnorodne wykłady, prelekcje, warsztaty i kursy mistrzowskie, które staną się impulsem do późniejszej wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów z przedstawicielami branży. Sprzedawcy internetowi mogą omawiać swoje własne pomysły i przypadki biznesowe we wszystkich obszarach społeczności.

Dzięki nowej koncepcji impreza oferuje intensywne możliwości interakcji dla każdego uczestnika, zarówno na miejscu – w salonie społecznościowym, w kącikach prelegentów, jak i z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem platformy internetowej.


Nowe światy tematyczne

Zwiedzający będą mogli wziąć udział w interaktywnych sesjach dotyczących czterech „światów” tematycznych w zakresie Marketplaces, Online Marketing & Tools, Boost your Business oraz Logistyka dla E-Commerce.


Kim jest organizator – Händlerbund?

Od momentu założenia (Lipsk, 2008 rok), Händlerbund aktywnie angażuje się w dalszy rozwój całej branży handlu elektronicznego. 360° E-Commerce Network wraz z jej 80 tys. członków i partnerów serwisowych wspiera sprzedawców z całej Europy w ich profesjonalizacji. Jako jeden z wiodących dostawców profesjonalnych usług e-commerce, Händlerbund oferuje te usługi z jednego źródła. Dzięki szybkiemu rozwojowi handlu elektronicznego Händlerbund szybko stał się największym w Europie stowarzyszeniem handlu internetowego.

Członkowie otrzymują wszystkie ważne informacje o branży za pośrednictwem szerokiej gamy serwisów informacyjnych, takich jak: ecommercenews.pl,  OnlineHändlerNews.de i Digital Business News. Ponadto w całej Europie organizują wydarzenia, które mają na celu przekazanie praktycznej wiedzy sprzedawcom internetowym. Dzięki silnej sieci partnerskiej są w stanie zaspokoić wszystkie inne potrzeby ich członków w sposób ukierunkowany.