piątek, 19 lipca, 2024

Ochrona prawna w Niemczech – regulaminy dla eBay.de, Amazon.de, Kaufland.de. Od 9,90€ / miesiąc + 3 miesiące gratis!

Reklama Händlerbund

Dlaczego potrzebuję regulaminów w Niemczech?

Niemcy są najbardziej restrykcyjnym rynkiem w Europie. Głównie dlatego, że każdy Twój konkurent posiada potężną broń, jaką daje mu prawo niemieckie. Może Cię upomnieć za każde naruszenie prawa lub niewywiązanie się z obowiązków informacyjnych! Wiele powodów do upomnień możesz samodzielnie usunąć za pomocą poradników ecommercenews.pl oraz regularnej publikacji najbardziej aktualnych powodów do upomnień.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o upomnieniach (Abmahnung), kliknij tutaj.


Zabezpiecz prawnie swój sklep i konto na eBay, Amazon, Kaufland.de

Niestety jednak wszystkiego samemu nie zrobisz – chodzi o regulaminy zgodne z prawem niemieckim i co najważniejsze – regularnie aktualizowane, a także wsparcie kancelarii prawnej. Dlatego niemieckie zrzeszenie sprzedawców online Händlerbund wspólnie z własną niemiecką kancelarią prawną oferuje w ramach swoich abonamentów zawsze aktualne regulaminy i ochronę prawną.

Natychmiastowa pomoc w sprawie już otrzymanego upomnienia/Abmahnung lub jego następstw: jeżeli z jakiegokolwiek powodu dojdzie do upomnienia, masz zapewnioną pełnowymiarowa pomoc niemieckiej kancelarii prawnej w ograniczeniu szkód po otrzymaniu upomnienia/Abmahnung (negocjacje warunków, stworzenie korzystniejszych umów/deklaracji dla upomnianego, ograniczanie i łagodzenie konsekwencji finansowych oraz prawnych).


Regulamin dla eBay.de, Amazon.de oraz Kaufland.de

Przez cały czas trwania abonamentu przysługują między innymi następujące korzyści (szczegóły poniżej)
Zabezpieczenie prawne dla stron i sklepów internetowych oraz kont na platformach sprzedaży typu: Amazon.de, eBay.de lub Kaufland.de (+50 innych), w tym regularnie aktualizowane regulaminy takie jak:

– regulamin zakupów (AGB),
– regulamin zwrotów i odstąpienia od umowy (Widerrufsbelehrung),
– polityka prywatności (RODO/GDPR/DSGVO),
– nota prawna (Impressum),
– regulamin baterii/akumulatorów.

Dodatkowo możesz skorzystać z porad prawnych niemieckich adwokatów.


Kim jest Händlerbund?

Od momentu założenia (Lipsk, 2008 rok), Händlerbund aktywnie angażuje się w dalszy rozwój całej branży handlu elektronicznego. 360° E-Commerce Network wraz z jej 80 tys. członków i partnerów serwisowych wspiera sprzedawców z całej Europy w ich profesjonalizacji. Jako jeden z wiodących dostawców profesjonalnych usług e-commerce, Händlerbund oferuje te usługi z jednego źródła. Dzięki szybkiemu rozwojowi handlu elektronicznego Händlerbund szybko stał się największym w Europie stowarzyszeniem handlu internetowego.

Nie zwlekaj, porównaj i wykup swój abonament w Händlerbund już teraz od 9,90€ miesięcznie!

Dzięki partnerstwu z Setup.pl otrzymasz 3 miesiące gratis!