Wydawcy ecommercenews.pl


Setup.pl zrzesza grupę polsko-niemieckich praktyków z branży e-commerce oraz prawników. Jesteśmy grupą ludzi kochających sztukę biznesu i chcemy się z naszymi klientami dzielić naszymi doświadczeniami oraz wnioskami.

Właściciel pierwszego w Polsce, polsko – niemieckiego źródła wiedzy o e-commerce i sprzedaży na marketpace’ach: ecommercenews.pl
Setup.pl, to zespół praktyków-sprzedawców oraz prawników, którzy doskonale poruszają się w meandrach biznesu typu marketplace: eBay, Amazon, Rakuten, Ricardo.ch, Cdiscount.

Proponujemy kompleksową usługę uruchomienia Twojego biznesu z wykorzystaniem możliwości, jakie daje sprzedaż omnichannel. Misją naszej organizacji jest tworzenie skalowalnych, rosnących na wartości biznesów dla naszych klientów. Wartością są ludzie, przemyślane procesy i otwartość. Nasza oferta to remedium na trudności związane z powstawaniem oraz rozwojem biznesu za granicą: kanały sprzedaży, organizacja magazynu oraz logistyki, podatki i księgowość, zabezpieczenie prawne oraz inne trudności i wyzwania typowe dla sprzedaży transgranicznej.

Logo von Händlerbund

Od momentu założenia (Lipsk, 2008 rok), Händlerbund aktywnie angażuje się w dalszy rozwój całej branży handlu elektronicznego. 360° E-Commerce Network wraz z jej członkami i partnerami serwisowymi wspiera sprzedawców z całej Europy w ich profesjonalizacji. Jako jeden z wiodących dostawców profesjonalnych usług e-commerce, Händlerbund oferuje te usługi z jednego źródła. Dzięki szybkiemu rozwojowi handlu elektronicznego Händlerbund szybko stał się największym w Europie stowarzyszeniem handlu internetowego.

Nasi członkowie otrzymują wszystkie ważne informacje o branży za pośrednictwem szerokiej gamy serwisów informacyjnych, takich jak ecommercenews.pl, OnlineHändlerNews.de i Digital Business News. Ponadto w całej Europie organizujemy wydarzenia, które mają na celu przekazanie praktycznej wiedzy sprzedawcom internetowym. Dzięki naszej silnej sieci partnerskiej jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie inne potrzeby naszych członków w sposób ukierunkowany.