Wydawcy ecommercenews.pl

ecommercenews.pl to pierwszy polskojęzyczny serwis informacyjny o ehandlu w Niemczech i całej UE. Tworzony przez 20-osobową redakcję w Niemczech i Polsce, do której należą: sprzedawcy-praktycy, prawnicy, logistycy i eksperci marketingu z całej Europy. Wydawcą jest firma Setup.pl we współpracy z Händlerbund.

Setup.pl zrzesza grupę polsko-niemieckich praktyków z branży e-commerce oraz prawników. Jesteśmy grupą ludzi kochających sztukę biznesu i chcemy się z naszymi klientami dzielić naszymi doświadczeniami oraz wnioskami.

Setup.pl, to zespół praktyków-sprzedawców oraz prawników, którzy doskonale poruszają się w meandrach biznesu typu marketplace: eBay, Amazon, Rakuten, Ricardo.ch, Cdiscount.

Proponujemy kompleksową usługę uruchomienia Twojego biznesu z wykorzystaniem możliwości, jakie daje sprzedaż omnichannel. Misją naszej organizacji jest tworzenie skalowalnych, rosnących na wartości biznesów dla naszych klientów. Wartością są ludzie, przemyślane procesy i otwartość. Nasza oferta to remedium na trudności związane z powstawaniem oraz rozwojem biznesu za granicą: kanały sprzedaży, organizacja magazynu oraz logistyki, podatki i księgowość, zabezpieczenie prawne oraz inne trudności i wyzwania typowe dla sprzedaży transgranicznej.

Logo von Händlerbund

Od momentu założenia (Lipsk, 2008 rok), Händlerbund aktywnie angażuje się w dalszy rozwój całej branży handlu elektronicznego. 360° E-Commerce Network wraz z jej 80.000 członkami i partnerami serwisowymi wspiera sprzedawców z całej Europy w ich profesjonalizacji. Jako jeden z wiodących dostawców profesjonalnych usług e-commerce, Händlerbund oferuje te usługi z jednego źródła. Dzięki szybkiemu rozwojowi handlu elektronicznego Händlerbund szybko stał się największym w Europie stowarzyszeniem handlu internetowego.

Członkowie otrzymują wszystkie ważne informacje o branży za pośrednictwem szerokiej gamy serwisów informacyjnych, takich jak ecommercenews.pl, OnlineHändlerNews.de i Digital Business News. Ponadto w całej Europie organizujemy wydarzenia, które mają na celu przekazanie praktycznej wiedzy sprzedawcom internetowym. Dzięki naszej silnej sieci partnerskiej jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie inne potrzeby naszych członków w sposób ukierunkowany.


Reklama Händlerbund

Ochrona prawna w Niemczech – regulamin eBay, Amazon, Kaufland.de, +50 innych platform – od 8,90€/mc – Teraz 3 miesiące gratis!

Przez cały czas trwania abonamentu przysługują między innymi następujące korzyści (szczegóły poniżej):
Zabezpieczenie prawne dla stron i sklepów internetowych oraz kont na platformach sprzedaży typu Amazon, eBay lub Kaufland.de (+50 innych), w tym regularnie aktualizowane regulaminy:

– regulamin zakupów (AGB),
– regulamin zwrotów i odstąpienia od umowy (Widerrufsbelehrung),
– polityka prywatności (RODO/GDPR/DSGVO),
– nota prawna (Impressum),
– regulamin baterii/akumulatorów,

Natychmiastowa pomoc w sprawie już otrzymanego wezwania/Abmahnung lub jego następstw: pełnowymiarowa pomoc niemieckiej kancelarii prawnej w ograniczeniu szkód po otrzymaniu upomnienia/Abmahnung (negocjacje warunków, stworzenie korzystniejszych umów/deklaracji dla upomnianego, ograniczanie i łagodzenie konsekwencji finansowych oraz prawnych).

Dzięki partnerstwu z Setup.pl otrzymasz 3 miesiące gratis!