Sprzedaż online na Kaufland w DE, CZ i SK Webinar z Kaufland i GS1 po polsku! BEOMNI Live [Aktualizacja: dodano zapis webinaru]

Reklama|6.02.2023

To już 8. webinar BEOMNI Live z Kaufland – po raz pierwszy po polsku! Gość specjalny: GS1

Sprzedaż online na platformie Kaufland.de / .cz / .sk przedstawi Piotr Owczarek, Sales Manager Polish Market w Kaufland. Podzieli się ogromną dawką wiedzy i doświadczenia, podpowie na co koniecznie zwrócić uwagę na poszczególnych rynkach Kaufland oraz jak szybko uruchomić sprzedaż. Po prelekcji oczywiście będzie możliwość zadawania pytań. 

Wspólnie z najszybciej rozwijającym się niemieckim marketplace, który walczy o drugie miejsce za Amazonem wraz z Ebayem, Setup.pl organizuje 16 lutego bezpłatny webinar dla polskich przedsiębiorców. Kaufland jest naszym gościem już po raz 8, ale to spotkanie jest szczególne – bo odbędzie się w języku polskim. Takiego webinaru jeszcze nie było. Specjalnie dla polskich sprzedawców Kaufland powiększył swój zespół o polskojęzycznych pracowników. Webinar to dobra okazja dla polskich sprzedawców, aby poznać rynek Kaufland w Niemczech. Ponadto Kaufland jeszcze w tym roku uruchomi swoje marketplace’y w Czechach i na Słowacji. Te kanały sprzedaży zostaną również omówione podczas webinaru i oczywiście będzie dużo czasu na zadawanie pytań podczas sesji Q&A.


GOŚĆ SPECJALNY

GS1 z prelekcją  Katarzyny Nowackiej: Numer GTIN (kod EAN) – wymagany parametr na marketplace Kaufland

Katarzyna jest związana z  GS1 Polska od ponad 4 lat. Działa na rzecz Uczestników Systemu, doradzając w zakresie prawidłowego wykorzystania standardów GS1 w e-commerce. Współpracuje z platformami marketplace, służąc pomocą w zakresie wdrażania numeru GTIN (kodu EAN) jako podstawowego identyfikatora produktów.