eBay żyje i ma się dobrze – znamy wyniki I kwartału!

eBay może być zadowolony z początków nowego roku. Amerykańska firma zaprezentowała dane za I kwartał 2019 roku, które przewyższają oczekiwania analityków zarówno pod względem obrotów, jak i zysków.

Znakomite wyniki w I kwartale 2019

W pierwszym kwartale eBay zwiększył swoje obroty o 2,4 % do ponad 2,6 miliardów USD. Jeszcze poważniejsze są jednak zmiany w zakresie zysków: według Handelsblatt zysk wzrósł o 27 % do łącznej kwoty 518 milionów USD w I kwartale 2019 roku. Eksperci na giełdzie byli również zadowoleni z prezentowanych danych kwartalnych, a akcje wzrosły o 5 %.

Zysk/Straty ebay od 1 kwartału 2008 do 4 kwartału 2018 roku w milionach USD

eBay kontynuuje proces zastępowania systemu PayPal

Znakomite liczby idą w parze z innymi wiadomościami, które ostatnio ogłosił eBay: rynek internetowy będzie dalej oddalał się od systemu płatniczego PayPal i wprowadzi system Adyen. Płatności za zakupy dokonane na eBayu będą za pomocą tego systemu dokonane bezpośrednio na marketplace.

Händlerbund

Jako sieć e-commerce 360°, celem Händlerbund jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia sklepom internetowym i stacjonarnym. Jako jeden z wiodących dostawców profesjonalnych usług dla e-commerce, Händlerbund oferuje te usługi z jednego źródła.

Händlerbund

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Formularz ten zbiera Twoje imię i nazwisko, adres e-mail i treść, abyśmy mogli śledzić komentarze zamieszczone na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą politykę prywatności, w której uzyskasz więcej informacji na temat tego, gdzie, jak i dlaczego przechowujemy Twoje dane.